SUBARU
Outback
Güven Size Seviye Atlatır.
Başlangıç Fiyatı
365.184 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
5.9 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
7.1 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
5.2 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
 
2.0D Limited EyeSight
365.184 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
SİZİ ALIR GÖTÜRÜR.
Çekici iç tasarımı, sizi gerçek ve rahat bir kabine ulaştırır. Tüm araçtaki depolama alanları günlük maceralarınız için çok yönlülük sunarken, lüks tasarımı ve sizi saran teknolojisi çok fazla konfor ve uygunluk sağlar.
 
DOKUNMATİK EKRAN
Dokunmatik ekran, aynen akıllı telefonunuzda olduğu gibi müziğinizi seçmek için faydalı bir yol. Akıllı telefonunuzu Bluetooth®*5 ya da USB çıkışına bağlatın ve müziklerinizi dokunmatik ekrandan seçin.
 
BAGAJ ÖZELLİKLERİ
Aklınızda ne tür bir macera varsa Outback bunun gerçekleşmesini sağlayabilir. Tavan rayları, aracın üst kısmında size birçok depolama olanağı sunar, kullanışlı yan tarafta bulunan kapı eşiği basamakları size ayakta durmak ve bagajınızı yerleştirmek için sağlam bir alan sağlarken, elektrikli arka kapı yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırır.
 
DAHA RAHAT ARKA KOLTUKLAR
Bir önceki modele göre arkada ve önde seyahat eden yolculara daha fazla konfor için yeni Outback'in kabini daha geniştir. Arka koltuklar, uzun sürüşlerde daha rahat etmek için arkaya yatar.
 
EYESIGHT
Subaru’da TAM KAPSAMLI GÜVENLİK felsefesine ve bu anlayışın önemli bir kısmının çarpışma öncesi güvenlik olduğuna inanarak kazaların asla gerçekleşmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu nedenle, Subaru’nun son teknoloji sürüş destek sistemi olan EyeSight’ı yarattık. Önünüzdeki yol için ikinci bir çift göz gibi olan EyeSight, neredeyse insan gözü kadar etkin olan mükemmel görüntü tanımlama ile üç boyutlu renkli görüntüler yakalayan iki stereo kamera kullanır.
 
SUBARU'NUN DÜNYA LİDERİ SÜRÜCÜ YARDIM TEKNOLOJİSİ
İki kameradan alınan görüntüleri şekil, hız ve uzaklığı kesin bir şekilde belirlemek için kullanan EyeSight yalnızca araçları değil, aynı zamanda motorsiklet, bisiklet ve yayaları da algılar. Potansiyel bir tehlike algıladığında sürücüyü uyarır ve kazanın meydana gelmesini önlemeye yardımcı olmak için gerekirse fren de uygular. Bunun gibi geliştirilmiş güvenlik performansıyla EyeSight, sürücü üzerindeki yükü azaltır ve Outback’teki güvenlik hissini artırır.