*Aksesuarlar Araç model ve tipine göre değişiklik gösterebilir.

Q30

Infiniti Q30 aydınlatmalı kapı eksikleri
AYDINLATMALI KAPI EŞİKLERİ
Girişi korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca kapı açıldığında aydınlatma da sağlar.
TERS ÇEVRİLEBİLİR BAGAJ ÖRTÜSÜ
Bir tarafı kumaştır. Diğer tarafı ise bagajınızdaki nesneleri sabitlemeye yardımcı olmak amacıyla yıkanabilir, kaymaz bir dokumadan üretilmiştir.
PREMİUM KUMAŞ PASPASLAR
İç tasarıma tarz ve duygu katarken halınızı da korur.
TAMPON KAPLAMASI
Aracın asi tavrına katkı sağlar ve atletik yapısını güçlendirir. Kırmızı veya mor renkler bulunur.
KROM BAGAJ ÇITASI
Aracın zarif yapılı arka profilini zenginleştirir.
KARBON GÖRÜNÜMLÜ YAN ETEKLER
Dikkatleri güçlü duruşunda toplayarak aracın sportif görünüşünü güçlendirir.
KARBON GÖRÜNÜMLÜ AYNA KAPAĞI
Aracın atletik yapısını tanımlar ve zenginleştirir.

Q50

EŞİK KORUMALARI
Paslanmaz çelik panellerden oluşan “Infiniti” aydınlatmalı eşik korumaları giriş alanına spor ve şık bir görünüm kazandırır. Çift halinde sunulan bu kit, giriş alanını zenginleştirir ve boyayı korur.
BAGAJ HAVUZU
Dayanıklı ve esnek malzemeden yapılan, katlanabilir bagaj kutusu sürüş esnasında kişisel eşyalarınızı saklamanıza yardımcı olur.
ARKA SPOYLER
Kusursuz uyum için tasarlanmış, kasa rengiyle uyumlu spoiler aracınıza sportif ve aerodinamik bir görünüm kazandırır.
ÇEKİ DEMİRİ
En yüksek güvenlik ve işlevsellik taleplerini karşılamak için test edilen çeki demiri, ihtiyaçlarınızı istediğiniz her yere götürmenize imkan sağlar. Aracın gövdesine entegre edilmiştir ve 1.5 tonluk onaylı çekme kapasitesine sahiptir. Çekme çubuğu ihtiyaç duyulmadığında kolayca çıkartılabilir.
PASPASLAR
Üzerlerinde şık birer model amblemi bulunan bu özel tasarım paspaslar, Q50’nizin şık ve lüks görünümüne kusursuz biçimde uyum sağlar. Bir güvenlik kancasıyla sabitlenmiş bu kir önleyici paspaslar her zaman en iyi durumda kalırlar.

QX70

KAPI EŞİĞİ KORUMALARI
Paslanmaz çelik panellerden oluşan bu yumuşak, “Infiniti” aydınlatmalı kapı eşiği korumaları giriş alanına spor ve şık bir görünüm kazandırır. Çift halinde sunulan bu kit, giriş alanını zenginleştirir ve boyayı korur.
KAYAK TAŞIYICI
Bu kayak taşıyıcılar QX70’i ideal tatil partneri haline getirir. Takması ve kilitlemesi kolay bu taşıyıcılarla birlikte 6 çifte kadar kayak taşıyabilirsiniz. Daha küçük boyutları da mevcuttur.
ÇEKİ DEMİRİ
En yüksek güvenlik ve işlevsellik taleplerini karşılamak için test edilen çekme çubuğu, ihtiyaçlarınızı istediğiniz her yere götürmenize imkan sağlar. Çeki Demiri aracın gövdesine entegre edilmiştir ve ihtiyaç duyulmadığında kolayca çıkartılabilir.
PASLANMAZ ÇELİK ARKA TAMPON KORUYUCUSU
Araca yükleme yaparken, yük indirirken veya herhangi bir kargo taşıması sırasında çizikler oluşabilir. Bu koruyucu sadece şık bir görünüm vermekle kalmaz, aynı zamanda günlük yaşamın getirdiği aşınmalara karşı da dayanıklıdır.
BAGAJ HAVUZU
Dayanıklı ve esnek malzemeden yapılan, katlanabilir bagaj havuzu sürüş esnasında kişisel ve diğer eşyalarınızı saklamanıza yardımcı olarak bu eşyaları ve bagajınızı korur, aynı zamanda gürültüyü azaltır.