SUBARU
Levorg
Maceracı, Spor, Lüks...
Başlangıç Fiyatı
229.466 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
7.1 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
8.5 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
6.3 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
 
1.6i GT-S Sport Plus EyeSight
229.466 TL
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
1.6 LİTRE DİREKT ENJEKSİYONLU TURBO MOTOR
SUBARU BOXER motor ailesinin yeni üyesi 1.6 DIT yüksek yakıt verimliliği, performans ve düşük egzoz emisyonu arasında ki ideal dengeyi sunuyor. Önceki nesil ile kıyaslandığında daha küçük hacme sahip motor; direkt enjeksiyon ve Twin-Scroll turbo besleme sayesinde daha fazla güç üretirken, daha düşük yakıt tüketimi ile kullanıcı dostu bir yapı ortaya koyuyor.
 
SİMETRİK SÜREKLİ DÖRT ÇEKER: DÖRT NOKTADAN TUTUŞ
Her tür yol koşulunda, üstün tutunma Simetrik Sürekli Dört Çeker’in tüm dünyada saygı görmesinin çok önemli bir nedeni var. Yol koşulları değişkenlik gösterdiğinde çoğu sistem dört tekerleğe gücü dağıtmaya devam ederken, S-AWD güç aktarımını kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyor. Sistem faydalarını; daha kontrollü dönüşler, kaygan zeminde daha etkin tutunma ve daha iyi hızlanma şeklinde hissettiriyor.
 
LINEARTRONIC CVT: Beklentilerinizi Yükseltin
Dört Tekerlekten Çekişe (AWD) sahip binek otomobil, Subaru tarafından dünyaya tanıtıldığında son derece yeni bir kavramdı. Böylece AWD teknolojisinin kullanıcı gözündeki algısı da tamamen değişti. Değişim Levorg’da kullanılan Lineartronic CVT otomatik şanzıman ile devam ediyor. Sarsıntısız vites geçişleriyle dikkat çeken hafif şanzıman son derece hassas ve canlı bir karakter ortaya koyuyor.
 
YÜKSEK PERFORMANSLA YÜKSEK VERİMLİLİK BİR ARADA
Konvansiyonel otomatik şanzımana benzer vites oranlarıyla donatılan Lineartronic Sürekli Değişken Otomatik Şanzımanda, motoru her daim doğru devir bandında tutmak üzere kademesiz oranlar kullanılıyor. Böylece Subaru Levorg akıcı bir hızlanma ve yüksek yakıt verimliliği ortaya koyuyor.
 
SUBARU STARLINK*
Aracınıza entegre bir akıllı telefon gibi SUBARU STARLINK* bilgi ve eğlence sistemi internet radyosuna erişim sağlıyor, çeşitli uygulamalara imkan veriyor ve hatta çok daha fazlasını sunuyor. Sistem tablet benzeri 7 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran üzerinden kontrol ediliyor.
 
GELİŞMİŞ GÜVENLİK PAKETİ
Görünürlüğü ve görüşü arttırmak üzere Gelişmiş Güvenlik Paketi - Uzun Far Asistanı (HBA- High Beam assist) ve Subaru Arka Araç Tespit Sistemi (SRVD - Subaru Rear Vehicle Detection) olmak üzere iki inovatif ve yeni teknoloji sunuyor. Hız veya karşıdan gelen araç gibi yol koşullarına bağlı olarak kısa far ile uzun far geçişini otomatik olarak gerçekleştiren HBA böylece hem sizin hem de karşıdan gelen aracın görüşünü arttırıyor.