SUBARU
Forester
Meydan Okuyan. Hayata Karşı Güven Kaynağı.
Başlangıç Fiyatı
265.190 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
6.3 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
7.5 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
5.5 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
 
2.0i Premium Plus EyeSight
265.190 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
 
2.0i Adventure XT Turbo ASP
325.604 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
 
2.0D Elegance
280.851 TL
BAŞLANGIÇ FİYATI
 
2.0D Sport ASP
325.604 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
HAREKET İÇİN YARATILDI.
Sizin kadar çok yönlü olan Forester birçok durumda size kolaylık sağlayacak hızlı ve rahat tasarım çözümleri sunar. Akıllıca tasarlanmış şasi optimum yol tutuşun yanında hemen her şeyi alabilecek esnek bir bagaj alanı da sağlar.
 
İŞLEVLER
Yanınızda ne taşıyor olursanız olun ve ne kadar çok alana ihtiyacınız olursa olun, Forester bunu gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz kapasite ve imkanları size sunar. Forester'ın kabini, daha da ince düşünülmüş iç tasarımı ve dikkatinizi dağıtmadan dünyayla bağlantınızı korumanızı sağlayan teknolojisi ile sizi ve yolcularınızı modern bir konforla sarıp sarmalıyor.
 
MANZARAYLA BÜTÜNLEŞİN
Yepyeni Forester şık ve modern tasarımı her türlü konfor ile dengeliyor. Direksiyon başına geçtiğinizde, genel kullanım kolaylığı ve daha fazla işlevsellik sunan özelliklerdeki detaylara ne kadar özen gösterildiğini fark edeceksiniz. Yükseltilen koltuk pozisyonu daha iyi bir görüş alanıyla size mümkün olan en iyi görüşü sağlayarak sürüş deneyiminize güven katar.
 
TÜM ŞEKİLLER. TÜM BOYUTLAR. TÜM GÜN.
Forester, planlanmış seyahatlerden bir anda karar verilen alışveriş gezintilerine kadar hayatınızın her anına ayak uydurmaya hazırdır. Genişletilmiş bagaj alanı dört büyük bavulu veya dört golf çantasını alabilir ve elektrikli arka bagaj kapağı, daha geniş kapı açıklıkları ve daha alçak kapı eşik nikelajları yüklerin kolaylıkla indirilip bindirilmesine yardımcı olur. Daha uzun parçalar için arka koltukları 60/40 oranında yatırabilirsiniz.