SUBARU
BRZ
Eğlence Onun Kalbinde. Premium Versiyon Seçeneğiyle
Başlangıç Fiyatı
273.070 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
7.1 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
9.6 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
5.7 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
2.0i Premium MT
273.070 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
2.0i Premium AT
283.577 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
AERODİNAMİK KAPORTA
Akıcı hatlarının altındaki gelişmiş tasarımı sayesinde SUBARU BRZ, kaygan zeminde 0,27'lik (*1) bir sürüklenme katsayısı elde eder.
 
YENİ SUBARU BOXER MOTORU
SUBARU BRZ, yeni nesil SUBARU BOXER Motoru sayesinde sizi yepyeni hassasiyet ve heyecan zirvelerine taşır. 2.0-litre motor, bu modelde daha alçağa yerleştirildi, daha kompakt tasarlandı ve sürücüye yaklaştırıldı. Bu motor, tepkisellik ve yakıt verimliliğini artıran direk ve port yakıt enjeksiyonu teknolojisi kullanılan türünün ilk motorudur. Bu motor, yeni bir tatmin yöntemi sunan, eşi ve benzeri olmayan bir tasarım harikasıdır.
 
GÜÇ ÇIKIŞI
Bu 200 beygir gücündeki motor yüksek devir seviyor. Üst seviyedeki maksimum hızı, düz tork eğrisi ve litre başına 100 beygir gücü ile hangi devirde olursanız olun motorunuzun size ihtiyacınız olan gücü sağlayacağından emin olabilirsiniz. Çevreye daha az zarar verirken daha çok heyecan duyma imkanına artık sahipsiniz.
 
ARAÇ SAVRULMA KONTROLÜ
Bu gelişmiş elektronik sistem, fren, direksiyon ve sapma sensörleri de dahil bir dizi sensörü, siz SUBARU BRZ'nin sınırlarını zorlarken kontrolü kaybetmemeniz amacıyla izler.