INFINITI
Q60
Coupe Ruhu Geri Döndü
Başlangıç Fiyatı

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
6,8 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
2.0 T Sport
BAŞLANGIÇ FİYATI
2.0 T Sport Tech
BAŞLANGIÇ FİYATI
3.0 T Sport Tech
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
DUYULARINIZI ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN ÜRETİLEN TEKNOLOJİ
Biz teknolojiyi duyularınızı geliştirmek için üretiyoruz. Size dolu dolu yaşadığınızı hissettirecek bir performans ve güç sahibi çarpıcı bir tasarım sunuyoruz. İleri sistemlerimiz, mutlak gücü ellerinizin altına yerleştirir.
 
DERİN DRAMATİK KIVRIMLAR
Yoğun kıvrımlar ve derinlikli kavisler, devrim niteliğindeki 3 boyutlu presleme işlemi ile yaratılmıştır. Karakterli çizgiler hayal gücünüzü esir alır.
 
BOSE® İLE YEPYENİ BİR SES DENEYİMİ
Performans odaklı bir ses sistemi talep edenleriniz için, İleri Düzey Sahneleme Teknolojisiyle yeni Bose ® Performans Serisi bu talebinizi tam anlamıyla karşılıyor. 255 mm ve 150 x 230 mm ebatlarında wooferlar ve hafif ipek kubbeli tweeterlardan oluşan 13 Yüksek-performanslı hoparlör "canlı müzik performansı" netliği sağlar. Akustiklerin her daim kusursuz olduğu geniş çaplı ve net bir ses sahnesinde kendinizden geçeceksiniz¹.
 
SÜRÜCÜ YARDIM ARAÇLARI
Sürücü-geliştirici teknolojiler siz seyir halindeyken yaşadığınız iç rahatlığına seviye atlattırır: Daha akıllı hız sabitleme, daha çabuk tepkiler, hem ön hem çevre görüşünüzde ilerleme ve daha zahmetsiz direksiyon bunlardan sadece birkaçı.
 
ZEROAKTİF ŞERİT KONTROLÜ (ALC)
Adaptif Direksiyon Sistemi® ile birlikte hareket eden Aktif Şerit Kontrolü¹ temkini elden bırakmayarak önünüzde uzanan yolu değerlendirir ve pürüzlü yol yüzeyleri veya yan rüzgarlar sebebiyle Q60'ınız küçük yön değişiklikleri yaşarsa otomatik olarak direksiyonu düzeltmek için ufak müdahalelerde bulunur. Direksiyon titreşimi azalırken, siz yolun keyfini çıkarırsınız.
 
ÇEVRE GÖRÜŞ® MONİTÖRÜ (AVM)
Etrafınıza yepyeni bir perspektiften bakın. Hareketli Nesne Tespiti (MOD) ile Çevre Görüş® Monitörü (AVM), dört tane kamera ve üstteki 360° görüş simülasyonu ile en dar alanlarda bile rahat görmenizi ve manevra yapmanızı sağlar¹.