INFINITI
Q30
Cesur Tasarım
Başlangıç Fiyatı

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
4.3 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
1.6 Premium
BAŞLANGIÇ FİYATI
1.5 D Premium City Black
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
ÖZGÜN TASARIM
Sizi diğerlerinden ayıracak yüksek oturma pozisyonuyla Q30 en şık ve en sportif 5 kapılı crossover. Tekerlekler ve yan pervazların etrafındaki eşsiz siyah vernik kaplama, aracın eşsiz duruşuna vurgu yapıyor. Infiniti Q30’un ideal yüksekliği, trafik üzerinde daha net bir görüş sağlarken otomobile iniş ve binişlerinizi de daha kolay hale getiriyor.
 
CESUR OLMAK SİZİN TARZINIZ
Infiniti Q30 eşsiz olsa da, gerçek kişiliğinizi yansıtmak için farklı düzenlemeler sunabilir. Tarzınız kadar özgün ve kişiliğiniz kadar eşsiz olan üç renk kombinasyonu arasından seçim yapabilirsiniz.
 
ARTIRILMIŞ KORUMA
Çift aşamalı ön hava yastıkları, ön koltuğa yerleştirilmiş yan etkili hava yastıkları ve tavana yerleştirilmiş perde etkili hava yastıkları araç içinde yer alır. Sürücü için yerleştirilen diz hava yastıkları, önden veya arkadan çarpışmalarda ilave güvenlik sağlar.
 
YUMUŞAKLIK İLE KESKİNLİK
Sportif ama hoşgörülü. Infiniti Q30’un amortisör ayarlarına ne kadar çok dikkat gösterildiğini hissedeceksiniz. Aracın amortisörleri, yumuşak bir sürüş ve tepkisel yol tutuşu arasında denge sağlamak için sert yolları ve kaldırım taşlarını yumuşatarak dönüş sırasında aracın dengede kalmasını sağlar. Mühendislerimiz, daha rahat bir yolculuk yapmanız için süspansiyon sesini de azalttı.