DS 5
Arzulanan Üstün Konforu ve Sürüş Keyfi
Başlangıç Fiyatı
- TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
5.9 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
7.7 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
4.9 LT / 100 KM

DS 5 teknik ve donanım özelliklerini görüntüleyin

VERSİYONLAR
YENI DS 5 SO CHIC 1.6 BLUEHDI 120 HP EAT6
- TL
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
CESARETİN GERİ DÖNÜŞÜ
DS 5, arzulanan üstün konforu ve sürüş keyfini birlikte sunuyor. Teknoloji ve tasarımın iş birliğiyle, estetik, zeka, performans ve çevreye saygı bir arada... DS 5, sıra dışı tasarımıyla beklentilerinizin çok üstünde!
 
DS’İN YÜKSEK ÜRÜN GAMINA YENİ BİR VİZYON!
DS 5, DS’in en iyi ‘’Know How’’ını temsil ediyor. Güçlü kişiliğinden ödün vermeden, gelenekseli ve yeniliğiaynı anda taşıyor. Her detayda, inceliği ve zarafeti yansıtıyor. Koltuk döşemelerindeki tasarım detayları sıra dışılığın ve çok yönlülüğün en rahat ispatı.
 
SOYLU VE HEYKELİMSİ ÇİZGİLER
DS 5, dinamik ve yoğun duygular uyandıran akıcı hatlarıyla tarzını iddialı bir şekilde ortaya koyuyor. Tasarımın ortaya çıkardığı kompakt görünümü, 5 kişilik gerçek oturma alanı ve geniş hacimli kasayı vurguluyor. LED farların ışık saçan imzasıyla güçlenmiş bakışı, kılıç formunda sıra dışı krom parçası ve arka kanadın uyumu, DS 5’e şıklığını vurgulayan bir uyum sağlıyor.
 
SEZGİSEL ERGONOMİ
DS 5 sezgileri olan bir otomobil. Anahtarsız giriş fonksiyonuyla sürücüsünü tanır ve onun yalnızca kapı koluna dokunmasıyla kapıyı açar. Ardından LED tabanlı iç aydınlatma, kabini kademeli olarak aydınlatır. Daha sonra sürücü motoru çalıştırmak için
 
SÜRÜŞÜNÜZ SEYİR HALİNE GELSİN
Yeni bir anlayışla DS 5’e özel olarak tasarlanmış cam tavan, üç ayrı gözden oluşan 0,58 m²’lik bir alana sahiptir. Aydınlatma gözleri ayrı ayrı kapatılarak gündüz ve gece sıra dışı, kişisel bir ambiyans yaratılmasına olanak KOKPİT KABİN tanır.
 
YENİLİKÇİLİĞİ,SINIRLARIN ÇOK ÖTESİNDE
DS 5’in içinde teknoloji ile sürüş keyfinin iş birliği göze çarpar. Özellikle yenilikçi bir özellik olan renkli Head-Up Display ekranı, önemli sürüş bilgilerini panel üzerine tam olarak sürücünün görüş alanına yansıtır.