DS 4
İncelik ve Asalet
Başlangıç Fiyatı
- TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
4.4 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
4.5 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
4.1 LT / 100 KM

DS 4 teknik ve donanım özelliklerini görüntüleyin

VERSİYONLAR
DS 4 1.6 BLUEHDI 120 HP EAT 6
- TL
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
İNCELİK
DS 4’ün iç mekanında kullanılan malzemelerdeki özen ve incelik aracın dış tasarımındaki asaletini yansıtıyor. Görmek, hissetmek, dokunmak… İlham verici bir deneyim yaşamak. Görmek ve incelikle düşünülmüş bir ışık dağılımıyla aydınlanan bu iç mekanı keşfetmek. Hissetmek ve sizi çevreleyen bu baş döndürücü ortama kendinizi bırakmak. Dokunmak ve iç mekandaki yüksek kalitenin farkına varmak. Mantık bizi bazen yanıltabilir ama duyularımız asla…
 
NEFES
Dışarıdan bakınca, kompakt ve kaslı tasarımdan oluşan bir coupe’nin keyfine varacaksınız. İçinde ise, arka kısımdaki gerçek 3 kişilik oturma kapasitesi ile bir sedanın konforunu yaşayacaksınız. DS 4 “yaşam alanı” kelimesine yeni bir anlam katıyor. Tasarımcıların ve mühendislerin yeteneği ve becerisi sayesinde ergonomi her açıdan tamamlanıyor.
 
4 KAPILI COUPE
Varolan uygulamaları sorgulamak bir zeka ve yaratıcılık biçimidir. DS 4 bu yaklaşımı mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor: Yeni fikirlerin önünü açan cesur bir otomobil kavramı yaratıyor. Hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde bir coupé, ama aynı zamanda 4 kapısı sayesinde bir sedanın tüm kullanım rahatlığını ve konforunu sunuyor. Çok değişken ama aynı zamanda şaşırtıcı ve cesur.
 
PERFORMANS
DS 4, 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Dizel motoru ve tam otomatik şanzımanıyla tasarruflu ve güçlü bir sürüş sağlıyor. DS’in sürüş ve yolla ilgili tüm bilgi ve becerisi DS 4’te hayat buluyor. Aynı zamanda hem dinamik hem güvenli bir sürüş ve daha önce yaşamadığınız duyguları yaşatacak yol tutuşu DS 4’te bir araya geliyor.