DS 3
Bugünün İkonu
Başlangıç Fiyatı
- TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
4.3 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
5.2 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
3.9 LT / 100 KM

DS3 teknik ve donanım özelliklerini görüntüleyin

VERSİYONLAR
DS 3 1.2 PURE TECH 110 HP EAT 6
- TL
BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
BUGÜNÜN IKONU
DS3: Bir tasarımcı rüyası. İlk gördüğünüz anda kayıtsız kalamayacağınız bir arzu uyandırıyor.Park halindeyken bile zarif ve ince hatlarıyla dinamizmi ön plana çıkarıyor. Kompakt, seçkin, tüm duyularınıza hitap eden ve her an fırlamaya hazır. DS’in yeni, yaratıcı ve teknolojik ruhuna dair bir gösteri sunuyor. Araçta bulunan köpekbalığı yüzgeci formu,dinamizmi simgeliyor.
 
BENZERSİZ BİR DENEYİM
Sizi artık hiçbir şeyin şaşırtamayacağını düşünüyorsunuz, ama DS 3’ün sürüş keyfini keşfettiğiniz zaman bu fikriniz değişecek. Elinizin altındaki krom detaylı, spor deri direksiyonuyla size temel bir sürüş pozisyonu sunan ve bedeni saran koltuklara oturacak, sonrasında ise durmak istemeyeceksiniz. Sürüşünüzle ilgili tüm bilgilerin yer aldığı gösterge panelleri modern tasarımlı üç boyutlu kombinasyonda tanıtılıyor.
 
TASARIMIN MÜKEMMELLESTİRİLMESİ
Dış tasarımı sizi fethetti, içi ise yüksek kaliteli isçiliği ile cezp edecek. Ayrıntılara bakacak olursak, yolcu bölmesinde yer alan metal, deri ve krom uyumu sizi büyülüyor. Alüminyum spor pedallar bütün şartlarda sürüş konforu sağlamak için kaymaz malzemeyle kaplanmış.Vites topuzundaki krom, farklı renklerin parlaklığı ile birleşiyor. Merkezi konsola kusursuz olarak entegre edilmiş otomatik klima kumandaları da yine krom kaplanmış.
 
SİZİ DÜŞÜNEREK TASARLANDI
Sürücü olarak, en iyi konforu hak ediyorsunuz. DS 3’ün koltuğuna oturduğunuz an bunu anlayacaksınız. Ön koltukların konfordan ödün vermeyen dinamik ve sportif sürüş rahatlığıyla, saatlerce hiç farkına varmadan DS 3’ünüzü kullanabileceksiniz.Menüler ve müzik dosyaları arasında dolaşma olanağı sunan, direksiyon üstündeki kumandaları ve ayrıca Bluetooth, MP3 ve USB bağlantı noktaları ile benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor.
 
SİZ TEKSİNİZ, DS 3’ÜNÜZ DE ÖYLE
Hepimiz farklıyız. DS 3’ünüz başka hiçbir şeye benzemek zorunda değil. Özel kişiselleştirme seçenekleri ile DS 3’ünüz farklılaştırılıyor. Tavanından gövde rengine kadar, 16 ve 17 inç alaşımlı veya renkli jant seçenekleri ile,yaratıcılığınızın ifade edilmesine izin verin ve size benzeyen evreni yaratın.4 farklı tavan stickerı ile DS 3’ünüzün tavanını canlandıran geniş bir tasarım seçeneğinden yararlanın.
 
İÇ DÜNYANIZIN YANSIMASI
DS 3’ün içi kişiliğinizin bir yansımasıdır. Her küçük ayrıntı farklılaşabiliyor. Ön panel dış tasarımla uyumlu olarak akıcılığı ve dinamizmi ifade ediyor. Ön konsol pek çok renge uyarlanabiliyor. Koltuklar kumaş, Alcantara ve deri döşeme seçenekleriyle sunuluyor. Paspaslar da tavan sticker’ları ile aynı temalı grafiklere sahip. İçi dışını tekrar ediyor, ama en önemlisi DS 3 size benziyor, sizi yansıtıyor. Çünkü tasarımcı sizsiniz.