CITROËN
C4 Grand Picasso
Benzersiz Konfor ve İç Hacim
Başlangıç Fiyatı
181.900 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
4 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
4.5 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
3.8 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
181.900 TL
2018 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
SHINE 7K 1.6 BLUEHDI 120HP EAT6
240.200 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
TASARIM
Aile ve keyif nasıl bir araya gelir? Bu denklem Yeni CITROËN Grand C4 Picasso tarafından çözülüyor! Modernleştirilen ve dinamikleştirilen Grand C4 Picasso (7 kişilik) bir önceki modelde de karşımıza çıkan tasarımına dayanıyor. Orijinal monospace aracın iddialı görünümü, dinamizm ve gücü çağrıştıran akıcı çizgilere sahip ön yüzle doruk noktasına ulaştırıyor. Bunlara ek olarak da iki yeni karoser rengi ekleniyor: Zarif Çelik Grisi ve Enerjik Lapis Mavi
 
ÖN GÖRÜNÜM
Grand C4 Picasso dinamik ve üst sınıf, yeni bir yüze kavuştu. Günümüz CITROËN modellerinin simgesi olan üç katmanlı akar ışık sistemini koruyor. Öncüsünün temasını devam ettirerek uçlara kadar uzanan marka logosu gündüz farlarını kromla çerçevelendiriyor.
 
TAVAN ŞIKLIĞI
Citroën Grand C4 Picasso'nun tavan bombeleri yeni bir "Silver" Gri renkle süsleniyor. Grand C4 Picasso'nun siluetine özgü bu yanal imza, stile katkısıyla birlikte şıklığı da pekiştiriyor.
 
3D ETKİLİ ARKA LAMBALARI
Her zaman büyüleyen farlar! Yeni 3D etkili arka lambalar, Grand C4 Picasso'da standart olarak sunuluyor. Bu modern ve teknolojik tasarım, sonsuza dek tekrarlanıyormuş gibi görünen ışıklı sinyallerin derinlik etkisine dayanıyor.
 
CITROËN ADVANCED COMFORT®
CITROËN, aracın sürücüsüne ve diğer tüm yolcularına benzersiz ve tam konfor sağlamayı amaçlayan, eksiksiz bir yaklaşım geliştirdi. CITROËN ADVANCED COMFORT ® adı verilen bu yaklaşım, beden ve ruhun mutluluğu için yenilikçi, teknolojik ve akıllı çözümler bulunmasını içeriyor.
 
MAKSİMUM OTURMA KAPASİTESİ
Büyük bir yükleme alanına mı ihtiyacınız var? Yeni Grand CITROËN C4 Picasso, tüm isteklerinize cevap verecek şekilde düşünülmesi sayesinde, geniş ve modüler bir alan sunuyor. 3. sıra koltukları zeminin altına katlayarak dümdüz bir zemin elde edebilir, hatta ön yolcu koltuğunu masa konumuna getirerek uzun eşyaları yükleyebilirsiniz (2,5 m'den fazla). Aksi takdirde, aileniz büyürse, zeminin altında gizlene koltukları açmanız yeterli.