CITROËN
C3
 
Başlangıç Fiyatı
155.000 TL
GENEL
 
7 FARKLI GÖVDE RENGİ
Daha önce kullanılan renklere (Siyah, Çelik Gri, Platin Gri, Kum Beji ve Beyaz) ek olarak İksir Kırmızı ve Bahar Mavisi olmak üzere tamamen yeni 2 renk daha geliyor.
 
2 FARKLI İÇ AMBİYANS
Modern ve dinamik bir görünümü beraberinde getiren 2 farklı iç ambiyans ile Yeni Citroën C3’te, özel koltuk temaları ve renk detayları da mevcut:
. Zümrüt ambiyans seçeneği, daha dinamik bir görünüm için ağırlıklı olarak koyu renkler ve renk tonları arasında bir kontrast kullanıyor.
. Techwood ambiyans seçeneği zarif dokunuşlarla ve kaliteli malzemelerle İskandinav ortamı sunuyor.
 
CITROËN ADVANCED COMFORT®
Yeni Citroën C3, benzeri görülmemiş bir konfor seviyesi sunmak üzere Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarlandı. Yeni Citroën C3, 5 kişiyi rahat ettirecek kadar geniş ve konforlu bir yaşama alanı sunuyor.
 
YENİ CITROËN ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR
Yeni Citroën C3, tamamı bir Citroën yeniliği olan özel Advanced Comfort koltuklarla donatılıyor. Grafik efektli dolguları, güçlendirilmiş yan destekleri ve bel desteği ile bu benzersiz koltuklar hem görsel olarak hem de oturma anında bedeni destekleme açısından daha fazla konfor sunuyor.
 
300 LİTRELİK BAGAJ VE BİRÇOK SAKLAMA ALANI
Yeni Citroën C3 birçok açıdan günlük kullanım kolaylığı sunuyor. Zekice uygulanan orta konsol saklama alanı aracın ön bölümünde ferahlık kazandırıyor. 6,25 litre hacimli büyük torpido gözü de küçük eşyaların neden olabileceği kalabalığı ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca yeni Citroën C3’ün ön kapılarında da geniş saklama gözleri bulunuyor. Konu bagaj olduğunda da Yeni Citroën C3 cömert olmaya devam ediyor ve 300 litrelik bir bagaj hacmini kullanıma sunuyor.
 
EN GÜNCEL MOTOR SEÇENEKLERİ
Yeni Citroën C3, yüksek performans ile yakıt verimliliğini aynı anda sunarken, Euro 6 egzoz emisyon standartlarını karşılayan en güncel motorla donatılıyor: 1.2 PureTech 110 benzinli 110 S&S motor seçeneği hem 6 ileri tam otomatik EAT6, hem de 6 ileri manuel BVM6 şanzımanlarla sunuluyor.