CITROËN
C3
 
Başlangıç Fiyatı
135.600 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
3,6 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
4,3 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
3.2 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
135.600 TL
2020 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
FEEL 1.2 PureTech 110 HP EAT6 Tam Otomatik
138.800 TL
2020 BAŞLANGIÇ FİYATI
141.600 TL
2020 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
SHINE 1.2 PureTech 110 HP EAT6 Tam Otomatik
146.000 TL
2020 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
YENİ ÖN GÖRÜNÜM3
İlk görüşte aşk! Yeni Citroën C3 modelinin benzersiz yapısı; araca güçlü ve enerjik bir duruş kazandıran çekici ön yüzü ve belirgin kavisli çizgileri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Aracın iç hacmi, tasarımı ve renkleri, kendisinin son moda ve popüler bir model haline gelmesini sağlamıştır. Yeni Citroën C3 ile herkesten farklı olun ve zamanın ruhunu yakalayın!
 
TAVAN AKSESUARI
Kişiselleştirmede yeni bir boyuta geçmek istiyorsanız tavan süsleme alternatifleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Göz alıcı bir tavan süslemesi ile Yeni Citroën C3’ünüzün dış görünümünü daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Siyah ve beyaz renk alternatifleri bulunan tavan süslemeleri tamamen suya ve sürtünmeye dayanıklıdır.
 
AIRBUMP®: YENİDEN DOĞAN BİR TASARIM!
Airbump®, C4 Cactus ile başlatılan tasarımsal kimlik, aracın stilini vurgulayarak gövdeyi korur. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzey, içerisinde kalkan görevi gören havayı barındırır. Kullanılan malzeme termoplastik poliüretan olup,güneş, su, yaşlanma, çizik gibi günlük dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
 
RENK KOMBİNASYONLARINI ÇOĞALTIN
Yeni Citroën C3, aynı zamanda içinden aşağıdaki renklerin bulup çıkarılması gereken geniş bir renk paletidir: Çağla Yeşili, Beyaz, Kobalt Mavi, Alüminyum Gri, Uzay Gri, Siyah, Turuncu, Yakut Kırmızı, Kum Beji
 
ARACINIZI ZEVKİNİZE GÖRE KİŞİSELLEŞTİRİN
Yeni Citroën C3 modelinde çok sayıda kişiselleştirme olanağı vardır. İki tonlu mu veya tek tonlu mu? Airbump® ile donatılmış mı veya donatılmamış mı? Tercih edilecek iç ortamlardan hangisi size en uygun? Olası bütün kombinasyonlar içinden seçiminizi yapın!
 
MUTLULUK
Yeni Citroën C3 size dış dünyayı filtreden geçiren ve yolun zorluklarından yalıtan bir koza etkisi sunar. Araca girdiğiniz andan itibaren, görsel ve fiziksel olarak konforlu koltukları, kabini ışık seline çeviren panoramik cam tavanı ve ustaca düzenlenmiş eşya gözleri sayesinde gerçek huzurlu ortamı hissedeceksiniz. Günlük şık bir giysi gibi düşünülen Yeni Citroën C3, direksiyon başında evinizde gibi hissetmenizi amaçlamaktadır.