CITROËN
C-Elysée
Zarafetin ve Sağlamlığın Buluşması
Başlangıç Fiyatı
125.500 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
4.1 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
4.8 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
3.7 LT / 100 KM

Elysee teknik ve donanım özelliklerini görüntüleyin

VERSİYONLAR
125.500 TL
2020 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
C-ELYSEE FEEL 1.5 BlueHDi 100 HP S&S
132.000 TL
2020 ANAHTAR TESLİM SATIŞ FİYATI
129.500 TL
2020 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
C-ELYSEE SHINE 1.5 BlueHDi 100 HP S&S
137.500 TL
2020 ANAHTAR TESLİM SATIŞ FİYATI
GENEL
 
PRESTİJLİ BİR SEDANIN ZARAFETİ
Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin ön yüzü, aerodinamiği iyileştirecek ve yol tutuşu güçlendirecek şekilde genişletildi. Sis farlarının üst kısmına yerleştirilen LED'li yeni aydınlatma sistemi prestijli bir zarafet katıyor. C-ELYSÉE ile şıklık göze çarpsın!
 
AYDINLATMA SİSTEMİ
C-ELYSÉE, dışarıdan anında göze çarpıyor. 3D etkili yeni farlar, CITROËN yelpazesinin tüm modelleriyle uyumlu bir aydınlatma sunarak aracın arkasına modernlik kazandırıyor. C-Elysée'nin prestijli şıklığı, boyutu vurgulayarak güçlendiriyor.
 
SARSILMAZ GÜVENİRLİK
Yeni CITROËN C-ELYSÉE, zamanın ve kilometrelerin sınavından geçecek şekilde tasarlanmış, sarsılmaz bir araç olarak sunuluyor. Yerden yükseklik, lastikler, kapılarda çift sızdırmazlık bariyeri, karoser parçalarının optimum bağlantıları...
 
RAHATLIK
Herkesin rahatlığı için tasarlanmış ferah bir sedan. Bu sedanın mükemmel yol tutuşu ve süspansiyon konforu her güzergahın zevkli bir yolculuğa dönüştürülmesinde önemli katkı sağlıyor.
 
MODÜLER İÇ MEKAN... VE GENİŞ BAGAJ!
YENİ CITROËN C-ELYSÉE, 5 kişilik oturma yeri ve geniş bagaj hacmiyle kompakt yapı ve araç içi ferahlığı dengede tutuyor. Aracın mükemmel yol tutuşu ve süspansiyon konforu her güzergahın zevkli bir ana dönüştürülmesinde önemli katkı sağlıyor.
 
TEKNOLOJİK ZEKA
CITROËN C-ELYSÉE, zarafet ve kanıtlanmış sağlamlığının yanında modern ve geniş bir sedandır. Citroën'in konfora hizmet edecek sezgisel teknolojiler sunma felsefesine sadık kalan C-ELYSÉE, artık 7" dokunmatik tablette yeni nesil radyo ve bağlantılı navigasyon sunuyor.

5