CITROËN
Yeni Jumpy Panelvan
En İyi Koşullarda Çalışmak İçin Tasarlandı.
Başlangıç Fiyatı
131.500  TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
5.3 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
5.9 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
4.9 LT / 100 KM

Jumpy Panelvan teknik ve donanım özelliklerini görüntüleyin

VERSİYONLAR
131.500 TL
2019 Kampanyalı Anahtar
Teslim Satış
Fiyatı
2.0 BlueHdi 120HP S/S
137.637 TL
2019 BAŞLANGIÇ FİYATI
 
GENEL
 
KONFOR
Citroën konforu Yeni Citroën Jumpy Panelvan ile yeniden hizmetinizde! Özenle seçilmiş malzemeler, konforlu ön koltuklar ve rahat sürüş pozisyonu ile binek araçlardaki konforu kullanımınıza sunuyor.
 
GENİŞ SÜRGÜLÜ KAPI ARALIĞI
Yeni Citroën Jumpy Panelvan geniş sürgülü kapılar kullanımıza sunuluyor. Yan sürgülü kapı açıldığında sunulan 93 cm’lik kapı aralığı, size yükleme kolaylığı sağlıyor: Euro Paletlerinizi bu alandan araca rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
 
TAM SİZE GÖRE!
Yeni Citroën Jumpy Panelvan, gündelik hayatınızı kolaylaştıran, ideal iş arkadaşınız olacak. İşiniz ne olursa olsun, kullanışlı ve modern Yeni Citroën Jumpy Panelvan tüm beklentilerinizi karşılayacak.
 
“MODUWORK”: MODÜLER İKİLİ ÖN KOLTUK
Özel tasarlanmış separatör ve dik konuma getirilebilen modüler ön koltuk ile taşıma hacmini ve araç içi yükleme uzunluğunu düz bir zemin oluşturarak artırın. Bu sayede yükleme uzunluğu 1.16m artarak, 4m’ye kadar çıkabiliyor.
 
SÜRÜŞ KONFORU
Yollar ne olursa olsun Yeni Citroën Jumpy Panelvan, geliştirilmiş süspansiyon sistemiyle eşsiz bir sürüş konforu ve sağlıyor. Her koşula uyum sağlayan yapısıyla sürüş güvenliğini artıyor.
 
MULTİMEDYA SİSTEMİ
Radyo/MP3/USB çalabilme özellikli multimedya sistemiyle yolculuğunuza renk katarken; Bluetooth telefon bağlantısı özelliğiyle yolculuğunuzu kolaylaştırın.