CITROËN
Grand C4 SpaceTourer
Benzersiz Konfor ve İç Hacim
Başlangıç Fiyatı
177.856 TL

Yakıt Tüketim

 
Ortalama
3.9 LT / 100 KM
 
Şehir İçi
4.4 LT / 100 KM
 
Şehir Dışı
3.7 LT / 100 KM
VERSİYONLAR
 
C4 SPACETOURER SHINE 1.6 BlueHDi 120 HP Tam Otomatik
177.856 TL
2018 BAŞLANGIÇ FİYATI
GENEL
 
TASARIM
Citroën C4 SpaceTourer modern tasarımın ilk ve en gelişmiş örneğidir. Eşsiz ve dinamik tasarım, gövdedeki krom detaylar, siyah tonda tavan ve gümüş rengi tavan çıtalarıyla şıklık ve akıcılık kazanır. Gövde tasarım detayları tüm renklerde sunulur: Beyaz, Yakut Kırmızı, Platin Gri, Siyah, Çelik Gri, Kum Beji, Lazuli Mavisi.
 
RAHATLIK
Konfor için dizayn edilen Grand C4 SpaceTourer ile Citroën rahatlık konusunda uzmanlığını gözler önüne seriyor. Aileniz veya arkadaşlarızla yollara çıktığınızda üst seviye sürüş keyfi, konfor ve güvenlik her zaman sizinle olacak.
 
UYUMLU MALZEMELER
Yumuşak uyumlu malzemeler iç ambiyansta samimi bir karşılama sunar. Citroën Grand C4 SpaceTourer'da iç yüzeyler yumuşatılmıştır ve özellikle kapı panelleri dokunduğunuzda daha da yumuşaktır. Geniş yelpazede kumaş ve deri çeşitleri de mevcut durumdadır.
 
CITROËN ADVANCED COMFORT®
Citroën, şoför ve yolcular için en üst düzeyde konfor odaklı bir yaklaşımda yeni standartlar geliştirmiştir. CITROËN ADVANCED COMFORT ® olarak adlandırılan bu programda yenilik, yüksek teknoloji , vücut ve zihin rahatlığınız için akıllı çözümler sağlanmıştır.
 
MAKSİMUM İÇ HACİM
Geniş bir yükleme alanına mı ihtiyacınız var? Citroën Grand C4 SpaceTourer modüler iç tasarımıyla tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlandı. 2 sıra tamamen öne yatabilen yolcu koltukları size 2.5 metreden daha uzun eşyalarınızı taşıma imkanı sunar. Aileniz genişlerse, yerdeki koltukları yeniden konumlandırabilirsiniz.
 
BAGAJ KAPASİTESİ VE ELEKTRONİK KONTROLLÜ BAGAJ KAPAĞI
Bagaj 645 litre kapasitesiyle kolay erişim ve genişlik sunar ve bu kapasite arka 2 koltuğun öne doğru kaydırılmasıyla 704 litreye kadar çıkarılabilir.
Bagaj kapağı elektronik olarak sadece bir ayak hareketiyle kullanılabilir. Bu fonksiyon elleriniz doluyken bile arka tamponun alt kısmında bulunan sensöre ayağınızı hareket ettirerek bagaja ulaşma imkanı sağlar.